Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager ds. Okuć Meblowych

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 14.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    VBH Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma handlowa z branży okuć budowlanych, farb i lakierów z 25 letnim doświadczeniem na rynku Polskim, poszukuje pracownika na stanowisko:

    PRODUCT MANAGER DS. OKUĆ MEBLOWYCH
    Miejsce pracy: opolskie, śląskie, małopolskie
    Teren obsługi: Polska Południowa

    Zakres obowiązków:

    • Promocja i sprzedaż marki własnej okuć meblowych
    • Zbudowanie bazy klientów i utrzymywanie stałych relacji
    • Obsługa klientów w zakresie doradztwa, wyceny i sprzedaży towarów
    • Realizacja założonych planów sprzedaży
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • Znajomość rynku hurtowego okuć meblowych
    • Znajomość rynku detalicznego będzie dodatkowym atutem
    • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych / Praca na terenie południowych województw Polski
    • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne)
    • Mile widziana znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym
    • Komunikatywność, zaangażowanie i otwartość w działaniu
    • Dobra organizacja i kontrola pracy własnej

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
    Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać poprzez przycisk aplikuj.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”