Oferta pracy

Product Manager ds. Pomp Ciepła

BIGRAM S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, który od blisko 30 lat nieprzerwanie działa na rynku, w grupie wiodących producentów, w branży instalacyjno-grzewczej, łazienkowej oraz sanitarnej.

Twój zakres obowiązków

  • współuczestnictwo w procesie rozbudowy działu wsparcia produktowego – wprowadzenie na rynek oraz zarządzanie gamą produktów,

  • profesjonalna analiza dotycząca aktualnych trendów, potrzeb oraz działań konkurencji,

  • ścisła współpraca z działem R&D,

  • tworzenie i wdrażanie strategii we współpracy z działem handlowym,

  • doradztwo i wsparcie techniczne dla działu handlowego,

  • przygotowywanie materiałów oraz szkoleń technicznych i produktowych,

  • rozwiązywanie nietypowych zagadnień technicznych,

  • tworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania pracodawcy

  • umiejętność właściwego doboru urządzeń do instalacji,

  • dobra znajomość zagadnień technicznych, umożliwiająca ocenę właściwych wdrożeń produktów oraz ich komponentów,

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunkowe),

  • minimum 2/3-letnie doświadczenie w zakresie doboru i wdrażania urządzeń,

  • doświadczenie w obszarze zarządzania produktem oraz w prowadzeniu szkoleń,

  • samodzielność w działaniu,

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • prawo jazdy kat. B.

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, jednym z wiodących producentów w swojej branży,

  • dogodną formę zatrudnienia,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (auto służbowe, laptop, telefon)

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • benefity pozapłacowe.

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • elastyczny czas pracy,

  • dopłata do wypoczynku,

  • auto służbowe do celów prywatnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

BIGRAM S.A.

Od ponad 27 lat BIGRAM z sukcesem realizuje projekty rekrutacyjne i doradcze. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie oraz specjalistyczne. Nasze oddziały znajdują się w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy