Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager ds. sadownictwa

PUH „Chemirol” sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesów sprzedażowych w ramach indywidualnej pracy z doradcami klienta,

  • prowadzenie prezentacji tematycznych,

  • pomoc w realizowaniu polityki handlowej firmy oraz wyznaczonych celów,

  • planowanie działań marketingowych na obsługiwanym terenie,

  • monitorowanie działań konkurencji,

  • zakładanie i koordynowanie doświadczeń,

  • raportowanie wyników, analiza skuteczności i efektywności działań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane ogrodnicze lub rolnicze),

  • bardzo dobra znajomość rynku sadowniczego/owoców jagodowych,

  • mile widziane doświadczenie w branży biostymulatorów/nawozów dolistnych,

  • zdolności organizacyjne oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • swoboda w wystąpieniach publicznych i przed kamerą oraz umiejętność przekazywania wiedzy,

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • prawo jazdy kat. B., gotowość do częstych podróży służbowych.

To oferujemy

  • pracę w największej, renomowanej firmie dystrybucyjnej w branży rolniczej i sadowniczej w Polsce,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i prowizję od sprzedaży, premie kwartalne i roczne,

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia z zakresu sprzedaży oraz znajomości produktów,

  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,

  • pracę w prężnym i zgranym zespole.