Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager ds. Systemów IT

Arcus S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie, realizacja i ewaluacja strategii rozwoju produktów softwarowych DocuSoft.

  • Przygotowanie promocji i komunikacji produktów na rynku.

  • Realizacja powierzonych planów sprzedażowych. Bieżąca weryfikacja i monitoring poziomu sprzedaży w zespole handlowym.

  • Monitorowanie i wzmacnianie aktywności handlowców w obszarze sprzedaży produktów softwarowych (Centralnie i w Biurach Regionalnych).Wsparcie handlowców w procesie ofertowania i prezentowania rozwiązań dla biznesu, podnoszenie jakości pracy i wiedzy produktowej handlowców poprzez cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe.

  • Identyfikowanie potrzeb Klientów i proponowanie adekwatnych rozwiązań biznesowych. Rozwijanie bieżących relacji z Klientami.

  • Pozyskiwanie nowych rynków/sektorów zbytu.

  • Bezpośrednia współpraca z producentami podległych produktów.

  • Analizowanie i raportowanie: danych i trendów rynkowych, kontekstu biznesowego, danych: sprzedażowych, informacji od Klientów i użytkowników końcowych, monitorowanie rynku konkurencji, benchmarków ofertowych, etc.

  • Monitorowanie przepływu prac nad rozwojem produktu – ścisłą współpraca z programistami sprzedażą i biznesem.

  • Kontrola budżetu oraz kosztów.

  • Przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych.

  • Współpraca ze wszystkimi Działami w Centrali.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane): inżynieryjne, informatyczne (systemy IT/TELCO, sieci, systemy informatyczne, etc.) lub policealne/techniczne zawodowe.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowane branże: integratory rozwiązań IT/ sprzedaż/e-commerce/energetyka/motoryzacja/fotowoltaika) w obszarze rozwiązań softwarowych.

  • MUST HAVE: Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • MUST HAVE: uporządkowanie, samodzielność, umiejętności analityczne i numeryczne (bieżąca analiza biznesowa, raportowanie, estymowanie, kalkulacje i wyliczenia, ofertowanie).

  • MUST HAVE: zaawansowany poziom MS EXCEL oraz programów do prezentacji.

  • MUST HAVE: język angielski na poziomie zaawansowanym – weryfikowany na 1. Etapie rekrutacji.

  • Aktywne prawo jazdy kat. B.

  • Doświadczenie w pracy opartej na: zarządzaniu produktem lub projektami – mile widziane.

  • Praktyczna umiejętność pracy w systemie CRM, ERP – będzie dużym atutem.

  • Chęć do dalszej nauki i rozwoju.

To oferujemy

  • Niekorporacyjna atmosfera pracy w zespole #ARCUSTEAM, który dzieli się swoją wiedzą i pomysłami.

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia uzależniony od zaangażowania i wyników sprzedaży.

  • Możliwość stałego poszerzania wiedzy z zakresu nowych technologii (cykliczne szkolenia, dostęp do największego know-how na rynku).

  • Udział w interesujących projektach, konferencjach i wydarzeniach branżowych.

  • Niezbędne narzędzia (w tym samochód służbowy).

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (szkolenia, opieka medyczna, pakiet sportowo-rekreacyjny, ubezpieczenie na życie).

  • Bezpłatny dostęp do wewnętrznych platform szkoleniowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Arcus S.A.

ARCUS SA, lider rynku rozwiązań usprawniających przetwarzanie dokumentów elektronicznych w każdej organizacji w związku z rozwojem #ARCUSTEAM i ekspansją na rynku usług cyfrowych poszukuje Pracowników na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy