Oferta pracy

Product Manager ds. Systemów Mocowań Fotowoltaicznych

BUDMAT Bogdan WięcekO firmie

  • Płock, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Jako producent kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów mocowań modułów fotowoltaicznych z usługą projektowania instalacji fotowoltaicznych oraz usługą konsultingowo - techniczną, niezbędną do właściwego przeprowadzenia procesu inwestycyjnego w zakresie doboru i dostawy systemów mocowań,
poszukujemy kandydatów na stanowiska:

PRODUCT MANAGERA DS. SYSTEMÓW
MOCOWAŃ FOTOWOLTAICZNYCHNumer ref.: Miejsce pracy: Płock

Główne zadania:

  • realizacja planów sprzedażowych i marketingowych;
  • promowanie produktów i usług;
  • budowa i utrzymanie relacji z Klientami;
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy;
  • reprezentowanie firmy na konferencjach i zjazdach branżowych;
  • udział w kampaniach promocyjnych;

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i branży- warunek konieczny;
  • otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, sumienność, kreatywność;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym;

Co oferujemy:

  • pracę w miłej atmosferze i profesjonalne warunki pracy;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • system premiowy w zależności od wyników sprzedaży;
  • narzędzia pracy (samochód, karta paliwowa, laptop, telefon).
Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli wraz z podpisem:

Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy