Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager działu Home Security

ABUS POLSKA sp. z o.o.O firmie

ABUS POLSKA sp. z o.o.

Poznańska 728

Święcice (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kategorią produktów działu Home Security

  • prowadzenie analiz

  • rozwijanie produktów

  • przygotowywanie, uzgadnianie, współpraca nad koncepcjami produktowo marketingowymi dla rynku lokalnego jak i rynków międzynarodowych

  • tworzenie dokumentacji produktowych

  • rozmowy z partnerami produkcyjnymi

  • analiza reklamacji

  • optymalizacja kategorii produktowych

  • badanie rynku pod kątem nowych produktów

  • prowadzenie szkoleń technicznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • orientacja na cel

  • wysoka motywacja i umiejętność pracy w zespole

  • bycie proaktywnym

  • zdolność samodzielnego planowania działań, optymalnie wykorzystując czas

  • prowadzenie kilku projektów w tym samym czasie

  • skuteczne zarządzanie projektem

  • zaawansowana wiedza techniczna

  • gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych

  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • dobre wynagrodzenie

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • stabilną pracę w zespole firmy, która istnieje od 1924 roku.

ABUS Polska Sp. z o.o. to krajowy dystrybutor produktów marki ABUS, światowego lidera w dziedzinie zabezpieczeń. Jako niemiecki producent wysokiej jakości systemów bezpieczeństwa firma ABUS stara się aby jej produkty były niezawodne i trwałe oraz cechowały się maksymalną łatwością obsługi.

Przewiń do profilu firmy