Oferta pracy

Product Manager Eau Thermale Avene - Dział Marketing

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.O firmie

Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o.

Belwederska 20/22

Warszawa

Pierre Fabre Dermo-Cosmétique, jest jedną z wiodących firm dermo-kosmetycznych na świecie z takimi markami jak Avene, A-derma, Klorane, Galenic, Elancyl, Ducray, Rene Furterer, obecną w Polsce od ponad osiemnastu lat.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Product Manager Eau Thermale Avene
(Dział Marketing)

Miejsce pracy: Warszawa biuro

Główne zadania:

  • Zarządzanie marką produktów Eau Thermale Avene
  • Przygotowywanie i realizacja planów marketingowych
  • Przygotowywanie i wprowadzanie na rynek nowych produktów
  • Analiza rynku, trendów sprzedaży i działań konkurencji
  • Planowanie i efektywne zarządzanie budżetem promocyjnym
  • Współpraca z Działem Marketingu w Centrali we Francji
  • Współpraca z Key Opinion Leaders
  • Współpraca z agencjami reklamowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min.2 lat doświadczenia w dziale marketingu, najlepiej firmy kosmetycznej, medycznej, farmaceutycznej lub OTC
  • Znajomości narzędzi promocji sprzedaży (ATL i BTL) oraz mechanizmów kształtowania polityki cenowej, znajomość narzędzi promocji sprzedaży (trade marketing)
  • Umiejętności koordynowana wielu zadań równolegle oraz wyznaczania priorytetów
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Kreatywności, komunikatywności oraz nastawienia na osiąganie celu i wyniku
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym (znajomość j. francuskiego będzie dodatkowym atutem)

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Ciekawą, pełną wyzwań i samodzielną pracę w doświadczonym zespole
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się innowacyjnej firmie kosmetycznej

ul. Belwederska 20/22, 00-762 Warszawa

Gwarantujemy pełną poufność nadesłanych zgłoszeń.
Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o..

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy