Oferta pracy

Product Manager EHS

Samsung Electronics PolskaO firmie

  • Postępu 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sieci sprzedaży w zakresie konsumenckich i komercyjnych pomp ciepła,

  • Analiza rynku i poszukiwanie nowych strategii sprzedaży produktu,

  • Bliska współpraca z działami marketingu, Sales, Presales i Customer Service w zakresie zarządzania produktem,

  • Wsparcie produktowe i techniczne klientów oraz wewnętrznych działów Presales i Customer Service

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub związanym z technicznym wsparciem sprzedaży pomp ciepła – warunek konieczny,

  • Praktyczna znajomość systemów ogrzewania wodnego,

  • Znajomość zagadnień związanych z procesem sprzedaży, rozwoju i zarządzania produktem,

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie HVAC,

  • Umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków, budowania założeń i ich prezentacji, swoboda komunikowania się oraz łatwość uczenia się,

  • Zdolność do poszukiwania nowych rozwiązań i segmentów rynkowych,

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną, codzienną komunikację,

  • Bardzo dobra znajomość Excel, Word, Power Point.

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie i inne),

  • Narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon służbowy,

  • Samodzielną pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań,

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość dołączenia do grup sportowych (siatkówka, koszykówka, piłka nożna), spotkania integracyjne i eventy firmowe,

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań oraz możliwość tworzenia sukcesu marki Samsung.