Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager - Fizjoterapeuta

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 26.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    yellowSPORT – polska marka produktów medycyny sportowej
    poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie

    Opis stanowiska:

    • rozwijanie oferty i nadzorowanie asortymentu,
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej produktów,
    • analiza rynku, w tym monitoring działań konkurencji,
    • merytoryczna weryfikacja treści materiałów marketingowych,
    • przygotowanie i prowadzenie szkoleń oraz prezentacji handlowych,
    • obsługa postępowań przetargowych,
    • udział w konferencjach i szkoleniach, zarówno w kraju jak i za granicą,
    • koordynacja sprzedaży i pozyskiwanie klientów strategicznych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – preferowane medyczne lub doświadczenie w pracy w charakterze fizjoterapeuty, rehabilitanta sportowego lub pokrewne,
    • znajomość języka angielskiego,
    • charyzma i nastawienie na wyniki,
    • dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność,
    • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
    • dokładność, sumienność,
    • umiejętność pracy z dokumentami,
    • motywacja do intensywnej pracy,
    • dyspozycyjność i odpowiedzialność,
    • aktualne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • pracę na cały etat,
    • umowę o pracę,
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
    • realny wpływ na rozwój firmy.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.