Oferta pracy

Product Manager

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.O firmie

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka

Gdańsk

Dział Software Legal & Compliance rozwija produkty narzędziowe dla prawników i profesjonalistów z rynku prawniczego, firm oraz administracji rządowej i samorządowej. Product Manager będzie odpowiedzialny za rozwój produktów narzędziowych z rodziny compliance w ścisłej współpracy z klientami, działami biznesowymi oraz zespołami IT.

Zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za rozwój oprogramowania compliance Wolters Kluwer

  • Opracowywanie planu rozwoju oprogramowania we współpracy z działami marketingu i handlu

  • Analiza i interpretacja wskaźników produktowych

  • Codzienna kooperacja z działem IT w zakresie dostosowywania oprogramowania do potrzeb ich użytkowników

  • Wsparcie klientów w efektywnym korzystaniu z produktów

  • Przygotowanie materiałów informacyjnych oraz szkoleniowych dotyczących ww. produktów

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami projektowym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu biznesowym

  • Umiejętność planowania i priorytetyzacji zadań

  • Otwartość na pracę w zespole

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do podróży służbowych po zakończeniu pandemii

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie w jednym z obszarów: rozwoju oprogramowania, wdrożeniach systemów workflow, zarządzaniu ryzykiem

Godziny dla rodziny
Dzień wolny w Twoje urodziny
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie do pakietu sportowego
Kluby sportowe, akcje CSR, konkursy - firma to nie tylko praca
System gamifikacji
z nagrodami dla pracowników. Dofinansowanie do pakietu sportowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy