Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

Easysend Polska Sp. z o.o.O firmie

Easysend Polska Sp. z o.o.

aleja Grunwaldzka 223

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

W Easysend Product Manager jest nie tylko product owner’em. Wspólnie z działem marketingu i sprzedaży łączą potrzeby i wymagania naszych klientów w technologiczne rozwiązania wpisujące się w nowoczesne podejście do rynku. Ta rola jest kluczowa dla właściwej komunikacji Easysend z ludźmi z całego świata. Product manager kreuje kierunek technologicznego rozwoju naszej firmy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (Product Manager, Product Owner)

  • Potwierdzone sukcesy w realizacji projektów software’owych

  • Zdolności komunikacyjne umożliwiające zrozumienie potrzeb biznesu i zespołów wytwórczych

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca Ci swobodną komunikację

  • Umiejętność budowania i motywowania zespołu

  • Doświadczenie w pracy z zewnętrznymi software house’ami

  • Zaangażowanie w budowę i realizację strategii produktowej przyjętej w Easysend

  • Chęć osiągnięcia wspólnego sukcesu

Mile widziane

  • Wiedza związaną z językami: Python i PHP

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wynikami

  • Elastyczne podejście do czasu pracy

  • Forma zatrudnienia dogodna dla Ciebie

  • Szybkie możliwości dalszego awansu

  • Benefity: pakiet medyczny, ubezpieczenie i inne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy stabilnym fintechem, który właśnie wkracza w nową intensywną fazę rozwoju. Chcemy aktywnie uczestniczyć w dynamicznych zmianach zachodzących na rynkach finansowych.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy:

Jeśli jesteś osobą kreatywną i nastawioną na sukces

Potrafisz współtworzyć długoterminową wizję rozwoju produktu

Potrafisz definiować wymagania i wprowadzać zmiany produktowe

Masz doskonałe zdolności analityczne i umiesz komunikować się z biznesem

Potrafisz zarządzać i współpracować z zespołami produktowymi

Rozumiesz zasady komunikacji z developerami

Wyzwania Cię motywują do osobistego rozwoju

Wiesz, jak wykorzystać nowoczesne technologie w biznesie

Rozumiesz że produkt jest kluczem do sukcesu

A użytkownicy są dla Ciebie najważniejsi

Dołącz do naszego zespołu i zostań jedną z key person w Easysend