Oferta pracy

Product Manager (Green Solutions)

W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K.

  • Jasin (pow. poznański)

    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynacja we wdrażaniu i sprzedaży produktów wykorzystywanych w budownictwie zrównoważonym (m.in.: urządzeń oczyszczających powietrze, systemów zagospodarowania wody szarej, BMS);

  • zbudowanie i aktualizacja „road mapy” produktowej, stworzenie biznesplanu;

  • realizacja celów sprzedażowych oraz nadzór nad polityką rabatową produktów;

  • poszukiwanie oraz inicjowanie nowych obszarów biznesowych;

  • dobór i współpraca z partnerami zewnętrznymi;

  • nadzór nad przygotowaniem ofert;

  • współpraca z dostawcami oraz współpraca z innymi działami (np. marketingu, zakupów, realizacji).

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży, analizie kosztów, zarządzaniu budżetem;

  • zdolności organizacyjne i analityczne;

  • wysokie umiejętności sprzedażowe;

  • umiejętność rozwiązywania problemów;

  • komunikatywność, zdolności negocjacyjne;

  • znajomość języka angielskiego;

  • obsługa komputera (znajomość oprogramowania MS Word, Excel, Power Point).

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • udział w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowy;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce