Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product manager (innowacje, rozwój nowych produktów)

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.O firmie

  • Łotewska 9A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

Łotewska 9A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój nowych produktów na wszystkich etapach projektu - od analizy, przez planowanie po realizację i wprowadzenie produktu na rynek. Projekty dotyczą zarówno modyfikacji istniejącego produktu jak i tworzenia produktu od podstaw.

  • Rozwijanie produktów związanych z tematyką edukacji online dla specjalistów z różnych branż.

  • Tworzenie planów marketingowych i zarządzanie strategią rozwoju produktów (akcje promocyjne, ustalanie cen, opracowywanie kanałów sprzedaży).

  • Prowadzenie analiz konkurencji i trendów rynkowych w zakresie rozwoju produktów.

  • Mierzenie i raportowanie efektów prowadzonych działań.

  • Współpraca z działem wydawniczym nad koncepcjami innowacyjnych rozwiązań.

  • Współpraca z działem developerów w zakresie tworzenia nowych produktów i usług.

  • Koordynacja prac przy tworzeniu materiałów graficznych.

Nasze wymagania

  • Masz poparte sukcesami min. 3-letnie doświadczenie we wprowadzaniu produktów online oraz tworzeniu strategii produktowej (wymagane)

  • Realizowałeś/aś skuteczne strategie marketingowe i rozwoju produktów

  • Świetnie znasz zasady działania marketingu internetowego

  • Interesujesz się nowinkami i śledzisz trendy w zakresie nowych technologii

  • Potrafisz efektywnie zarządzać swoją pracą

  • Nigdy nie spoczywasz na laurach i aktywnie szukasz okazji do usprawnień

  • Masz „lekkie pióro” i potrafisz w zachęcający sposób pisać o produktach

  • Umiejętność przygotowywania prostych projektów graficznych w Canvie

  • Bez problemów komunikujesz się z innymi, dzięki czemu współpraca międzydziałowa nie jest dla Ciebie problemem

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

  • Prywatną opiekę medyczną lub kartę sportową.

  • Dofinansowanie do urlopu.

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

  • Po okresie wdrożenia pracę w modelu hybrydowym (w biurze i zdalnie).

  • Brak dress code’u.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Wiedza i Praktyka to firma z ponad 20 letnią historią na rynku polskim, dostawca informacji fachowej dla różnych grup zawodowych. Nasze publikacje i serwisy online na bieżąco informują odbiorców o wszelkich zmianach prawnych, skupiają najważniejsze informacje w jednym miejscu, zawiłe przepisy przedstawiają prostym językiem oraz oferują gotowe do wykorzystania narzędzia.

Przewiń do profilu firmy