Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager - Inwertery/PV

Harmann Polska Sp. z o.o.O firmie

Harmann Polska Sp. z o.o.

703

Kokotów (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i ocena techniczna inwerterów oraz rozwiązań związanych z OZE

  • zarządzanie rozwojem produktów, systemów i usług w zakresie elektroenergetyki i fotowoltaiki

  • odpowiedzialność za całościowy proces: analiza rynku, przygotowanie koncepcji, wdrożenie i rozwój

  • nawiązywanie współpracy z dostawcami oraz podwykonawcami (od doboru po negocjacje warunków)

  • aktywne wspieranie działu technicznego oraz sprzedaży

  • opracowywanie dokumentacji technicznej i szkoleniowej produktów

  • współpraca z zespołem rozwojowo-wdrożeniowym

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe (min. 2 lata) w obszarze pracy z produktami elektroenergetycznymi, OZE

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrotechnicznym (elektryka, elektronika, elektromechanika, automatyka)

  • wiedza z zakresu elektroenergetyki / fotowoltaiki,

  • bardzo dobra znajomość budowy oraz zasady działania inwerterów/falowników

  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,

  • umiejętność prowadzenia analiz

  • umiejętność pracy zespołowej

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP G1 lub UDT OZE

  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office

To oferujemy

  • interesującą i rozwojową pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • szkolenia techniczne

  • niezbędne narzędzia pracy

  • szansę na rozwój osobisty i zawodowy, poprzez udział w budowaniu nowego obszaru Harmann

W związku z dynamicznym rozwojem firma | Harmann Polska Sp. z o.o. | producent i wyłączny przedstawiciel marki Harmann Ventilatoren w Polsce, dostawca szerokiej gamy urządzeń i systemów wentylacyjnych dla budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłowego, poszukuje najlepszych kandydatów/tek do pracy na stanowisku: Product Manager - Inwertery/PV.

Przewiń do profilu firmy