Oferta pracy

Product manager (k/m)

EcoWipes

EcoWipes

Okunin 134

Nowy Dwór Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Na tym stanowisku będziesz uczestniczył w procesach tworzenia i wprowadzania do sprzedaży nowych produktów, we współpracy z działem Handlowym i R&D. Najważniejsze dla nas są innowacyjność, kreatywność i dobra organizacja.

  • Będziesz realizować projekty wdrożeniowe nowych produktów w ramach marek własnych klientów; koordynować działania i dbać o przestrzeganie założonych terminów

  • Będziesz dbać o relacje z klientami, utrzymując z nimi stały, wielopoziomowy kontakt

  • Będziesz współtworzyć koncepcje nowych produktów, generować pomysły i kreatywne rozwiązania

  • Będziesz opracowywać profesjonalne prezentacje produktowe

  • Będziesz współpracować z działem R&D w zakresie opakowań produktowych

  • Będziesz kontaktować się z agencjami graficznymi klienta oraz drukarniami w zakresie przygotowania graficznego opakowań i wdrożenia ich do produkcji

  • Będziesz monitorować rynek produktów i dostawców, poszukiwać innowacji i optymalizacji

Nasze wymagania

  • Świetnie, jeśli masz wykształcenie kierunkowe

  • Jeszcze lepiej, jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, masz plus, gdy znasz branżę kosmetyczno-higieniczną

  • Z języka angielskiego korzystamy w codziennej pracy, więc jego znajomość "is a must"

  • Ms Office, a szczególnie Power Point nie mają przed Tobą (większych) tajemnic

  • Wiesz, że planeta Cię potrzebuje i zdajesz sobie sprawę z tego jak ważne, jest proekologiczne podejście

  • Szukamy samodzielności - potrafisz organizować sobie czas pracy oraz zgrać się w zespole

  • Szukamy otwartości - komunikację opierasz o profesjonalne relacje i umiesz "dogadać się z każdym"

  • Szukamy odpowiedzialności i zdyscyplinowania - od Ciebie będzie zależało co i kiedy wyląduje na sklepowej półce

  • Szukamy kreatywności, nowych pomysłów, świeżego spojrzenia - kogoś, kto nie będzie się obawiał pokazania światu (ale najpierw nam), co mu po głowie chodzi

To oferujemy

  • Dołącz do nas, a nie zabraknie Ci wyzwań zawodowych, wielopoziomowej współpracy z międzynarodowymi klientami i ciekawych zadań.

  • Zagwarantujemy Ci otwarte drzwi do dalszego rozwoju, do poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań i Twoich pomysłów.

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie - szukamy kogoś, kto dołączy do nas na dłużej

  • W obowiązki wdroży Cię jeden z naszych doświadczonych Specjalistów

  • Koleżeńskie relacje i naprawdę fajną atmosferę

  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur - od Ciebie zależy, w którym kierunku

  • Międzynarodowe środowisko pracy, codzienny kontakt z językiem angielskim

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwości rozwoju i awansu

EcoWipes

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers, ludzi, którym bliskie jest dobro planety,

Przewiń do profilu firmy

O ofercie

Nasza firma intensywnie się rozwija i w związku z tym – ponownie powiększamy nasz zespół marketingu!