Product Manager/ka ds. rozwoju marki Cocolita

Burda Media Polska Sp. z o.o

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Marynarska 15

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i rozwijanie wspólnych projektów pomiędzy Cocolita.pl, a portalem Wizaz.pl oraz katalogiem i społecznością KWC (Kosmetyk Wszech Czasów), które należą do Burda Media Polska

  • Współtworzenie strategii komunikacji e-drogerii Cocolita.pl

  • Planowanie, koordynacja i analiza działań reklamowych i promocyjnych marki, w tym planowanie kampanii efektywnościowych (e-commerce)

  • Raportowanie wyników kampanii i realizacji celów marki

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy junior brand/product managera/managerki w branży kosmetycznej

  • Znajomości rynku kosmetycznego i rynku drogerii online

  • Znajomości digital marketingu

  • Doświadczenia w media planningu i w planowaniu kampanii w rożnych modelach rozliczeniowych (w tym efektywnościowych)

  • Umiejętności analizowania kampanii reklamowych i raportowania wyników

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

To oferujemy

  • Pracę w ciekawym środowisku pracy, w którym cenimy przedsiębiorczość, otwartość i pomysły

  • Hybrydowy model pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość przychodzenia do biura z psim przyjacielem

  • Zatrudnienie na podstawie wybranej formy: umowa o pracę lub B2B (z płatnymi dniami wolnymi)

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna (LuxMed lub EnelMed), możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej

  • Dostęp do kursu językowego na platformie eTutor

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • pakiety medyczne dla zwierząt

Burda Media tworzą najlepsi. Nasza kultura organizacyjna, międzynarodowe środowisko pracy i wartości, którymi się kierujemy, stanowią siłę napędową dla zespołu, czego efektem są unikalne produkty dostarczane przez nas na rynek. Nasze portfolio mediowe składa się z silnych tytułów prasowych i serwisów internetowych będących liderami w najważniejszych segmentach mediów kobiecych w Polsce. Realizując model współpracy human2human, dajemy naszym pracownikom stabilną przestrzeń do rozwoju. Jesteśmy zespołem, w którym każdy ma możliwość samorealizacji przy pełnym wsparciu innych.

Pracuj w Burda Media. #B.Burda.

#BurdaInternationalPoland #ingoodcompany #Glamour #ELLE #ELLEMAN #Focus#Burda #Claudia #Coaching #NationalGeographic #Kobieta.pl #PrzyślijPrzepis #MojeGotowanie #ELLEDecoration #NGTraveller #DobreRady #SóliPieprz #MójPięknyOgród #PrzepisNaOgród

Więcej o nas na:

FB: https://www.facebook.com/BurdaInternationalPoland/

www: http://www.burdamedia.pl/

Przewiń do profilu firmy