Oferta pracy

Product Manager – Kategoria Meble

Meble VOXO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Badanie rynku - śledzenie trendów dotyczących potrzeb i zachowań klientów oraz benchmark konkurencji

  • Współtworzenie kolekcji meblowych, inicjatywy produktowe, uczestnictwo w projektach wdrożeniowych

  • Przygotowywanie i aktualizacja materiałów sprzedażowych i produktowych

  • Inicjowanie zmian produktowych

  • Udział w badaniach fokusowych i wdrażanie wniosków

  • Szerzenie wiedzy produktowej podczas szkoleń i warsztatów dla pracowników VOX (w tym sieć sprzedaży w Polsce)

  • Opracowywanie analiz sprzedażowych

  • Uczestnictwo w zagranicznych targach – szerzenie wiedzy i chłonięcie inspiracji

Nasze wymagania

  • Znajomość branży meblarskiej - liczy się Twoja pasja, a nie konkretne stanowisko

  • Język angielski na poziomie min. B2 - ułatwi codzienną pracę i komunikację

  • Zmysł analityczny - niezbędny przy prowadzeniu analiz sprzedaży i kalkulacji cenowych

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych

  • Inicjatywa i entuzjazm w codziennym działaniu

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i unikatowej kulturze organizacyjnej

  • Współpracę ze zgranym i stabilnym zespołem – możesz liczyć na wsparcie i wymianę doświadczeń

  • Duży poziom samodzielności i zaufania – dajemy Ci przestrzeń do wdrażania Twoich pomysłów i inicjatyw

  • Zniżki na cały asortyment VOX – idealne jeśli właśnie budujesz/remontujesz/odświeżasz swoje Wnętrze – oraz na oferty szkół i organizacji w ramach naszej Grupy

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Meble VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji.

Trzon grupy stanowią trzy spółki, będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Grupa Kapitałowa VOX to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy tworzą zespół nie tylko w godzinach pracy. W naszych salonach, biurach i fabrykach równie ważne jak standardy, są relacje międzyludzkie i wyznawane wartości. Wspólnie budujemy organizację, w której pracownicy chcą się realizować przez lata.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy