Product Manager - kategoria płytki ceramiczne

Łazienkaplus.pl S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Łazienkaplus.pl S.A. to internetowy lider wyposażenia łazienek w Polsce.
Od 2007 roku zrealizowaliśmy 1 mln zamówień
i sprzedaliśmy już ponad 2 mln produktów.
W związku z dynamicznym rozwojem działu handlowego poszukujemy
na stanowisko:
PRODUCT MANAGER
kategoria: płytki ceramiczne
Miejsce pracy: Jaryszki k. Poznania

Twoje zadania:

  • Analizowanie trendów rynkowych
  • Rozbudowa dotychczasowej bazy produktów w zakresie płytek ceramicznych
  • Monitorowanie preferencji klienta, oferty konkurentów, dostawców
  • Wsparcie działu handlowego w realizacji kontraktów
  • Zarządzanie ofertą produktową
  • Negocjacje z dostawcami
  • Dbanie o odpowiednią rotację produktów w magazynie
  • Utrzymywanie relacji z innymi działami wewnątrz organizacji tj. ze sprzedażą i marketingiem

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość branży płytek ceramicznych
  • Mile widziana znajomość armatury sanitarnej
  • Kilkuletnie doświadczenie w roli Product Manager, Product Owner, Project Manager
  • Postawa silnie zorientowana na procesy zakupu i sprzedaży
  • Zaangażowanie, kreatywność, samodzielność
  • Chęć dzielenia się wiedzą i uczenia
  • Otwartość na zmiany i rozwój osobisty

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę
  • Możliwość udziału w projektach w dynamicznie rozwijającym się kanale sprzedaży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów (bony świąteczne, karta Multisport, naukę jęz. angielskiego)
  • Kulturę pracy opartą na szacunku i partnerskim podejściu do pracy w zespole

Dodatki:

  • BONY ŚWIĄTECZNE
  • WSPARCIE W PROCESIE WDROŻENIA I ADAPTACJI
  • WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE
  • WEWNĘTRZNE REKRUTACJE
  • BEZPŁATNE SZKOLENIA

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lazienkaplus.pl moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lazienkaplus.pl moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy