Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager kategoria Testy Diagnostyczne

Diagnosis S.A.O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w projektach wdrażania nowych produktów, monitorowanie oraz raportowanie postępów prac.

  • Wsparcie w zarządzaniu grupą produktów oraz przy formułowaniu krótko i długoterminowych celów rynkowych, kształtowaniu i realizacji strategii rozwoju marek i produktów.

  • Analiza rynku pod kątem potrzeb i możliwości. Monitorowanie rynku i działań konkurencji.

  • Współudział w budowie i realizacji planów marketingowych oraz maksymalizacji wyników sprzedaży.

  • Sporządzanie zestawień, analiz i prezentacji.

  • Opracowywanie materiałów informacyjnych, eksperckich, marketingowych oraz ofert handlowych.

  • Ścisła współpraca z poszczególnymi działami w firmie, dbanie o właściwy przepływ informacji oraz dokumentacji między działami.

  • Organizacja i udział w wydarzeniach branżowych ( m.in. targi, konferencje).

  • Ścisła współpraca i wsparcie merytoryczne zespołu sprzedaży

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Product Manager lub min. trzyletnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego, farmaceutycznego lub stanowisko pokrewne

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie oraz czytanie literatury fachowej

  • Wykształcenie wyższe

  • Wysoki poziom zaangażowania i motywacji

  • Nastawienie na osiąganie celów i świadomość biznesowa

  • Wiedza i umiejętność z zakresu technik sprzedaży

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy i zarządzania czasem

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Realizację ciekawych projektów marketingowych w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Szansę rozwijania swoich umiejętności poprzez realizację samodzielnych zadań.

  • Możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Diagnosis S.A.

Firma DIAGNOSIS S.A. producent testów diagnostycznych OTC, wyrobów medycznych oraz suplementów diety az dystrybutor kosmetyków.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania proszone o przesłanie swojej aplikacji klikając "Aplikuj". Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.