Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

CEWE Sp. z o.o.O firmie

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie przydzieloną grupą produktów

  • Budowanie długofalowych relacji oraz prowadzenie negocjacji z partnerami handlowymi

  • Kształtowanie polityki sprzedażowej dla zarządzanej grupy produktów

  • Decydowanie o poziomie zakupów oraz poziomie magazynu dla danej kategorii produktów

  • Analiza danych, trendów rynkowych oraz działań konkurencji

  • Planowanie oraz nadzór działań marketingowych dla kategorii

  • Tworzenie raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Myślenie analityczne i strategiczne

  • Umiejętności negocjacyjne i interpersonalne

  • Zorientowanie na osiąganie wyników, samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Wiedza o rynku dostawców i producentów branży fotograficznej

  • Znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja)

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • Możliwość rozwoju osobistego

  • Benefity pozapłacowe

  • Komfortowe stanowisko pracy w siedzibie firmy

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych

CEWE Sp. z o.o.

CEWE jest spółką należącą do CEWE Stiftung & Co KG. KGaA, która jest europejskim liderem w usługach fotograficznych i druku cyfrowym. Obecna jest w 25 krajach, zatrudnia łącznie 4000 pracowników i posiada najbardziej nowoczesne maszyny drukarskie w Europie. CEWE globalnie w ciągu roku produkuje miliardy zdjęć cyfrowych i miliony CEWE fotoksiążek i fotoprezentów najwyższej jakości.

CEWE w Kędzierzynie-Koźlu swoim zasięgiem produkcyjnym obejmuje nie tylko rynek polski, ale i europejski. Jako część silnego i stabilnego międzynarodowego koncernu, zawsze mieliśmy potencjał i możliwości do wytwarzania innowacyjnych produktów fotograficznych i niejednokrotnie jesteśmy prekursorem na rynku, oferując jako pierwsi usługi, których nie posiada nikt inny.

Przewiń do profilu firmy