Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager (Kierownik Produktu)

Legrand Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w tworzeniu, a następnie realizowanie strategii produktowej

  • Zarządzanie ofertą produktów z zakresu systemów rozdziału energii elektrycznej niskiego napięcia,

  • Opracowywanie i wdrażanie planów marketingowych,

  • Efektywne prowadzenie oraz długofalowe zarządzanie cyklem życia produktu,

  • Analiza rynku i działań konkurencji wraz z analizą trendów i nowości,

  • Przygotowywanie i prezentowanie raportów związanych z zarządzaniem produktem,

  • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji oraz wsparcie działu handlowego w bieżących sprawach (materiały, prezentacje, spotkania).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane elektrotechniczne),

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w podobnym stanowisku,

  • Wiedza z zakresu zarządzania produktem (marketing mix),

  • Umiejętność monitorowania rynku i działań konkurencji,

  • Umiejętność przygotowywania i prowadzenia prezentacji oraz analizowania i syntetyzowania danych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Zorientowanie na cel, dobra organizacja pracy, kreatywność i komunikatywność.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;

  • Świadczenia socjalne: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie;

  • Narzędzia niezbędne do pracy;

  • Przyjazną atmosferę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa on-line/rozmowa bezpośrednia

4

Zatrudnienie

Legrand Polska Sp. z o.o.

Jeśli jesteś otwarta/otwarty na rozwój lubisz podejmować samodzielne decyzje i kreować nowe rozwiązania zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy