Oferta pracy

Product manager - kleje do drewna

Fobaro Sp. z o.o. SKAO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Menedżer

Fobaro Sp. z o.o. SKA – firma z 24-letnim stażem na rynku polskim i zagranicznym, oferująca produkty wysokiej jakości wielu światowych producentów klejów przemysłowych i pił taśmowych, laureat prestiżowych nagród Plato Polska i Gazele Biznesu, posiadającej certyfikat ISO 9001:2015 oraz IFS Logistics, poszukuje kandydata na stanowisko:

PRODUCT MANAGER / KLEJE DO DREWNA
Teren pracy: cała Polska

Zakres zadań i obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie kategorią produktów oraz ich sprzedaż
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów, maksymalizacja wyników sprzedaży
  • współudział w tworzeniu strategii produktowej, budowie i realizacji planów marketingowych
  • realizacja planów sprzedażowych oraz zarządzanie stanem magazynowym (rotacja, monitoring i negocjacje terminów płatności)
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych, doskonalenie wiedzy produktowej i technologicznej
  • obsługa klientów w terenie oraz doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych
  • wykonywanie prób technologicznych u klienta
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie sprzedaży materiałów do przemysłu meblarskiego i/ lub wyrobów stolarskich
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych, także przez telefon
  • samodyscyplina i duża motywacja w dążeniu do osiągnięcia sukcesów handlowych
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych podróży służbowych
  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • specjalistyczne szkolenie produktowe wraz z wdrożeniem
  • bogaty pakiet świadczeń pracowniczych m.in., karnet Multisport, dofinansowanie do wczasów, nauki jęz. angielskiego, bony świąteczne, imprezy integracyjne i inne
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne, wielopoziomowe wynagrodzenie, dodatkowe premie za wyniki w sprzedaży
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop)

CV wraz z klauzulą RODO o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)” proszę przesyłać za pośrednictwem Aplikuj.

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Podanie danych osobowych przez osoby przystępujące do naboru jest dobrowolne, jednak brak poddania danych w zakresie określonym w art. 221 Kodeksu pracy uniemożliwia wzięcie udziału rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy