Oferta pracy

Product Manager

SolarSpot SA.

  • Komorniki (gm. Komorniki)

    Komorniki (gm. Komorniki), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój wybranych produktów z zakresu OZE (PV, pompy ciepła, magazyny energii, infrastruktura do ładowania pojazdów elektrycznych i inne)

  • Poszukiwanie nowych linii produktowych uzupełniających portfolio

  • Zarządzanie cyklem życia produktów end-to-end

  • Rozwój i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi dostawcami i producentami

  • Udział w spotkaniach z kluczowymi Partnerami w celu stałego rozwijania portfolio produktowego oraz negocjowanie warunków współpracy

  • Zarządzanie polityką cenową wybranych linii produktowych

  • Bieżące wsparcie działów sprzedaży: kontakt telefoniczny, odpowiadanie na pytania, doradztwo, przygotowywanie argumentów sprzedażowych

  • Prowadzenie szkoleń produktowych oraz opracowywanie materiałów szkoleniowych

  • Analizowanie trendów rynkowych w zakresie rozwoju produktów i monitorowanie działań konkurencji

  • Matrycowa współpraca z różnymi obszarami firmy w zakresie zarządzania produktem: dział marketingu, zaopatrzenia, zakupów, analiz biznesowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to odnawialne źródła energii, ochrona środowiska, energetyka, marketing

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branżach technicznych

  • Doświadczenie projektowe w obszarze zarządzania produktem

  • Bardzo dobre rozumienie potrzeb klientów

  • Zdolność umiejscowienia produktu w kontekście biznesowym, dopasowania go do wymagań rynkowych i celów strategicznych

  • Umiejętność zarządzania cyklem życia produktu

  • Umiejętność analizy danych, wyciągania wniosków i projektowania rozwiązań

  • Umiejętność planowania pracy, zarządzania różnorodnymi zadaniami oraz odnalezienia się w sytuacji dużej zmienności priorytetów

  • Innowacyjność i kreatywność w poszukiwaniu nowych pomysłów

  • Zdolności prezentacyjne, negocjacyjne i perswazyjne

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne pozwalające na satysfakcjonujące kontakty z dużą ilością osób na różnych szczeblach

  • Doświadczenie w pracy w organizacjach szybko rozwijających się, w których procesy i procedury dopiero się kształtują

To oferujemy

  • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B) – Ty wybierasz, co jest dla Ciebie najlepsze

  • Okazję do współtworzenia działu produktów – rozbudowujemy zespól produktowców w SolarSpot i jesteśmy otwarci na Twoje doświadczenia

  • Bliskość współpracy z kluczowymi osobami i działami w firmie – będziesz mieć kontakt z wieloma osobami na różnych szczeblach organizacji, dzięki czemu lepiej poznasz działanie naszego biznesu

  • Dużą autonomię działania oraz przestrzeń do eksperymentowania – wspólnie z biznesem będziesz decydować o dalszym rozwoju linii produktowych w naszej firmie

  • Realny wpływ na sukces SolarSpot – wierzymy, że naszą przewagą jest kompleksowość produktowa i jakość oferowanych rozwiązań

  • Wejście w jedną z najszybciej rozwijających się obecnie branż, jaką jest OZE – zapraszamy szczególnie, jeśli bliskie Ci są takie tematy jak ochrona środowiska, niezależność energetyczna czy zielona transformacja!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • nieformalna atmosfera pracy

Miło Cię tu widzieć!

SolarSpot chce towarzyszyć swoim klientom w ich drodze do osiągnięcia zeroemisyjności i niezależności energetycznej. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE) – od doradztwa klienta i wsparcia w zdobyciu dofinansowania, aż po projektowanie i montaż instalacji fotowoltaicznych wraz z późniejszym monitoringiem, zapewnieniem gwarancji i serwisem. Jesteśmy dumni, że wspólnie z naszymi klientami dbamy o środowisko naturalne.

Fotowoltaika to dla nas pierwszy krok w kierunku zwiększenia poczucia bezpieczeństwa energetycznego i niezależności w tym zakresie u naszych klientów. Oferujemy pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki do samochodów elektrycznych i systemy inteligentnego zarządzania energią. Proste zasady, precyzyjny projekt, a także szybki i profesjonalny montaż ogniw słonecznych – właśnie to otrzymują klienci SolarSpot.

Z naszych usług korzysta ponad 2 tysiące klientów. Według raportu pt. „Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2021” Instytutu Energetyki Odnawialnej w 2020 roku SolarSpot zajął 5. miejsce w Polsce pod względem zainstalowanej mocy w instalacjach fotowoltaicznych powyżej 50 kW wśród firm biorących udział w badaniu rynku PV. Zasilamy energią prosto ze słońca instalacje w dużych miastach i małych miasteczkach w całej Polsce, u klientów indywidualnych i biznesowych, a także w gospodarstwach rolnych czy we wspólnotach mieszkaniowych. W każdym miesiącu realizujemy ok. 150 montaży. W 2020 roku m.in. wygraliśmy przetarg na instalację fotowoltaiczną na dachu Ergo Areny w Trójmieście oraz uruchomiliśmy pierwszą na rynku instalację fotowoltaiczną na hali namiotowej dla klienta w Austrii. W 2021 roku przyłączyliśmy się do Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej – Polska PV.

Przewiń do profilu firmy