Oferta pracy

Product Manager

RGB Technology Sp. z o.o.O firmie

RGB Technology Sp. z o.o.

Karola Mytnika 28

Koszalin

RGB TECHNOLOGY sp. z o.o. - zajmujemy się projektowaniem i produkcją zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych. Marka RGB TECHNOLOGY należy do wiodących marek europejskich w branży elektronicznych wyświetlaczy w technologii LED. W szerokiej ofercie RGB TECHNOLOGY znajduje się kilkaset modeli wyświetlaczy LED, głównie o zastosowaniu zewnętrznym, w tym: wyświetlacze tekstowe, graficzne, wielkoformatowe telebimy LED, zegary i termometry, wyświetlacze cen na stacje paliw, specjalizowane wyświetlacze przemysłowe oraz wiele innych.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz otwarciem nowej fabryki w Koszalinie obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Obowiązki pracownika:

  • Realizacja działań sprzedażowych,
  • Nawiązywanie relacji handlowych z nowymi klientami,
  • Współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju rynku,
  • Utrzymanie współpracy z dotychczasowymi klientami,
  • Prowadzenie negocjacji z kluczowymi klientami,
  • Zaangażowanie w procesie realizacji zamówień.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie obsługi klientów,
  • Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Samodzielność i determinacja w działaniu,
  • Prawo jazdy.

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne,
  • Znajomość innych języków obcych.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz atrakcyjne warunki płacowe,
  • Gwarantujemy szkolenie produktowe oraz przyuczenie do wykonywanych czynności handlowych (obsługa programu, wsparcie techniczne),
  • Szerokie możliwości rozwoju,
  • Narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę RGB Technology Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy