Oferta pracy

Product Manager

Edison S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Opis stanowiska:

  1. zarządzanie produktami
  2. kreowanie nowych rozwiązań na bazie istniejących produktów
  3. współpraca z działem marketingu
  4. wspieranie zespołu handlowego w kompleksowych projektach sprzedażowych,
  5. dobór rozwiązań i produktów oferowanych klientom,
  6. przygotowywanie części lub całości zaawansowanych ofert w tym koncepcji technicznych oraz wycen,
  7. przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktów i rozwiązań,
  8. prowadzenie szkoleń dotyczących produktów i rozwiązań wśród pracowników firmy i klientów.
  9. monitorowaniem rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:

  1. wykształcenie wyższe,
  2. doświadczenie w zakresie zarządzania produktami,
  3. doświadczenie w prowadzeniu i przygotowywaniu prezentacji, szkoleń i warsztatów,
  4. znajomość procesów biznesowych oraz rozwiązań IT,
  5. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  6. dużym atutem będzie znajomość rozwiązań EDI, rozwiązań RPA, a także znajomość branży systemów ERP
  7. dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  1. stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  2. atrakcyjny system premiowy,
  3. dodatkowe benefity – m.in. karty multisport i prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Edison SA z siedzibą w Krakowie 31-416, ul. Dobrego Pasterza 122A.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy