Oferta pracy

Product Manager

Euphora Paese Sp. z o.o.

  • Wielicka 28, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • Praca od zaraz

Wielicka 28

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • systematyczna praca nad rozwojem oferty produktowej

  • współudział przy tworzeniu koncepcji nowych produktów

  • współpraca w ramach realizacji projektów wdrożeniowych nowych produktów; koordynacja działań, przestrzeganie założonych terminów przy realizacji projektów

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie wdrożenia nowych wyrobów do produkcji

  • przygotowywanie profesjonalnych prezentacji produktowych i opisów produktów

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji produktowej

  • monitorowanie stanów magazynowych

  • udoskonalanie i modyfikowanie istniejących produktów

  • monitorowanie nowości rynkowych: trendów, produktów, dostawców, poszukiwanie innowacji i optymalizacji

  • sprawdzanie poprawności treści według przygotowanego wzoru

  • tworzenie i weryfikacja ankiet badających opinię osób, testujących nowości kosmetyczne

  • przygotowanie, zabezpieczenie, zlecanie wysyłki próbek/mas produktowych

  • tworzenie i aktualizacje materiałów szkoleniowych, według określonych wytycznych

Nasze wymagania

  • znajomość rynku kosmetycznego i technik wizażu, branży opakowaniowej

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • elastyczność, dyspozycyjność, komunikatywność, kreatywność

  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

  • umiejętność zarządzania projektami

  • umiejętność obsługi Excel

To oferujemy

  • realny wpływ na produkty, które znajdujesz na półce sklepowej

  • dynamiczną pracę w szybko rozwijającej się firmie

  • pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • miłą atmosferę w pracy

  • zatrudnienie: umowa o pracę, pełen etat

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj teraz.

PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

„Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”.

Przewiń do profilu firmy