Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

HR Project

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta z Krakowa poszukujemy kandydata na stanowisko Product Manager.

Rekrutacja prowadzona jest dla dynamicznie rozwijającej się, blisko 100-osobowej firmy, która każdego dnia pracuje na swój sukces, dążąc do stania się niekwestionowanym liderem elektromobilności na rynku. Obecnie poszukują osoby, która wniesie powiew świeżości do firmy oraz jest gotowa na ciekawą, pełną wyzwań pracę w miejscu z ogromnym potencjałem rozwojowym.

Chcesz dołączyć do firmy stawiającej na nowoczesność oraz dostarczającej rewolucyjne rozwiązania w zakresie mikromobilności? Koniecznie zaaplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • Wypracowanie przyjętego wyniku finansowego w ramach podległych grup asortymentowych;

  • Zarządzanie cyklem życia produktów (rowery elektryczne, hulajnogi, skutery;)

  • Przygotowywanie i wdrażanie strategii produktowych dla nowych produktów oraz koordynowanie procesu ich rozwoju i wdrożenia, rozwijanie istniejących produktów;

  • Kreowanie polityki sprzedażowej, pozycjonowania cen i akcji promocyjnych;

  • Współpraca z działem marketingu i handlowym, dostarczania i merytoryczna weryfikacja kontentu produktowego;

  • Analiza konkurencji oraz poziomu sprzedaży podległej kategorii produktowej;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz określanie warunków współpracy z bieżącymi i nowymi dostawcami zagranicznymi: cen, jakości, terminów dostaw itp;

  • Koordynacja procesu produkcji produktów od pomysłu do dostawy, dbałość o terminowość i jakość dostaw oraz dokumentację.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na stanowisku: Junior Product Manager, Product Manager, Category Manager lub Brand Manager;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności;

  • Warunek konieczny: doświadczenie w negocjacjach z Azją.

Mile widziane

  • Zainteresowanie sportem, branżą elektromobilności;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie na podstawie B2B lub UOP;

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń + system premiowy;

  • Możliwość pracy zdalnej do 4dni w miesiącu;

  • Ubezpieczenie medyczne, Multisport;

  • Narzędzia niezbędne do pracy;

  • Możliwość udziału w szkoleniach;

  • Możliwość rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów