Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Product Manager

LED Labs S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie powierzonymi grupami produktów,

  • badanie oraz analiza potrzeb rynkowych,

  • monitorowanie działań oraz produktów konkurencji,

  • pogłębianie wiedzy z zakresu zarządzanych produktów,

  • opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacją oraz opakowaniami,

  • monitorowanie rynku dostawców, prowadzenie negocjacji handlowych oraz zarządzanie relacjami z dostawcami,

  • rozwój asortymentu, wdrażanie innowacji przy współpracy z działem R&D oraz dostawcami,

  • planowanie oraz monitorowanie działań i strategii marketingowych dla zarządzanych grup asortymentowych,

  • planowanie oraz realizacja budżetów,

  • analiza stanów magazynowych oraz aktywny udział w procesie prognozowania sprzedaży,

  • kontrola oraz obsługa procesów realizacji zamówień oraz reklamacji do dostawcy,

  • udział w tworzeniu contentu,

  • prowadzenie szkoleń z zakresu zarządzanych produktów,

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług,

  • ścisła współpraca z działami handlowymi, marketingu, R&D oraz kontrolą jakości.

Nasze wymagania

  • minimum dwuletniego doświadczenia na stanowisku Product Managera lub Zakupowca/Buyer’a,

  • doświadczenia w imporcie oraz relacjach handlowych z rynkiem chińskim (azjatyckim),

  • wykształcenia wyższego technicznego lub związanego z handlem międzynarodowym,

  • łatwości nawiązywania kontaktów oraz umiejętności negocjacyjnych,

  • samodzielności oraz pro aktywności w działaniu,

  • umiejętności analitycznego myślenia,

  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności ustalania priorytetów,

  • umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office,

  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży oświetleniowej lub elektrotechnicznej

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umową o pracę

  • stanowisko z wieloma ciekawymi projektami,

  • interesującą oraz odpowiedzialną pracę zapewniającą wyzwania i nowe doświadczenia zawodowe,

  • nowoczesne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • niezbędne nowoczesne narzędzia do pracy

LED Labs S.A., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy