Product Manager

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma CallPage, oferuje użytkownikom stron www szybki callback. Natomiast firmom proponuje optymalizację procesów sprzedaży, pozyskiwania nowych klientów, a co za tym idzie wzrost konwersji na stronach. W swoim portfolio spółka posiada klientów takich jak Audi, UPC, Medicover, Znany Lekarz i wielu innych.

    Stań się jednym z nas, zostań najlepszym!

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, odwiedź naszą stronę internetową: ​
    www.​callpage.io
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie i utrzymanie relacji z klientem B2B
    • Współpraca z działem supportu w ramach doskonalenia produktu
    • Budowania relacji z klientami
    • Dbania o wizerunek firmy

    Oczekiwania:

    • Dynamizm, systematyczność, inicjatywa i odpowiedzialność
    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Umiejętności negocjacji i sprzedaży
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Zainteresowania produktami z branży IT
    • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia: podstawa + prowizja
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Pyszną kawę i nieograniczony dostęp do kuchni
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.