Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager (Kupiec) - Kategorie IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

eMAG jest jednym z największych sklepów internetowych w regionie. Działamy
w Polsce, na Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii. eMAG to organizacja, w której mimo 15 lat obecności na rynku wciąż panuje kultura start-upu.

Chcemy, by klienci internetowi byli naszymi partnerami, nie pozycją w excelu – naszym zadaniem jest pomóc im oszczędzać czas i pieniądze. Szukamy ludzi, którzy pomogą nam zmienić branżę e-commerce w Polsce.

Jeśli podzielasz nasze wartości, a dodatkowo chcesz pracować w najlepiej skomunikowanym, nowoczesnym biurze w Warszawie - dołącz do nas! Wspólnie twórzmy kolejne rozdziały historii eMAG!

W związku z rozbudową struktury, aktualnie szukamy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
PM_IT/102017

 Zadania:

  • Realizacja planów zakupowo-sprzedażowych wynikających ze strategii handlowej
  • Rozwój zakresu produktowego podległej kategorii
  • Przygotowywanie i koordynowanie wdrożeń nowych produktów
  • Monitoring trendów rynkowych i kształtowanie polityki cenowej
  • Opieka nad istniejącym i rozbudowa portfela dostawców
  • Przygotowanie i procesowanie umów handlowych
  • Tworzenie ofert promocyjnych we współpracy z marketingiem
  • Analiza i raportowanie wskaźników zakupowych przydzielonego asortymentu

 Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produktem w firmie handlowej / ecommerce
  • Udokumentowane sukcesy w sprzedaży ww. produktów
  • Doświadczenie we współpracy z krajowymi i zagranicznymi dostawcami i producentami
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B1) pozwalającą na swobodną, codzienną komunikację – pisemną, bezpośrednią

Oczekujemy :

  • Praktyczna znajomość technik negocjacyjnych
  • Postawa ukierunkowana na poszukiwanie rozwiązań
  • Zorientowanie na wyniki i realizację celów
  • Elastyczność i przedsiębiorczość w codziennej pracy w zmiennym otoczeniu
  • Świetna organizacja pracy, planowania i prognozowania
  • Umiejętność wnioskowania na podstawie wielowątkowych analiz

 Oferujemy:

  • Interesującą pracę w zespole doświadczonych specjalistów
  • Miejsce pracy w pełnym entuzjazmu zespole
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z bogatym pakietem socjalnym (opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, nauki języka angielskiego itd…)
  • Pracę w świetnie skomunikowanym biurze koło Metro / Dworca Gdańskiego w Warszawie
Prześlij CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Administratorem danych osobowych jest Agito Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Inflanckiej 4A, 00-189 Warszawa, prowadząca sklep internetowy eMAG, pod adresem www.emag.pl. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się