Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager - Kupiec

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie zakresu produktowego marek własnych PGN

  • współpraca z dostawcami z zagranicy i z Polski

  • prowadzenie procedur importowych, europejskich i z Dalekiego Wschodu

  • nadzór nad parametrami magazynowymi marek własnych

  • przygotowywanie i prowadzenie produktowych szkoleń wewnętrznych

  • współpraca z Działami: Zaopatrzenia, Sprzedaży, Marketingu oraz z Serwisem

Nasze wymagania

  • znajomość branży narzędziowej i przemysłowej, wyczucie rynku

  • proaktywność, odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie

  • znajomość procedur importowych

  • umiejętność dokonywania kalkulacji cenowych, marżowych i magazynowych

  • mile widziana umiejętność negocjacji

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

To oferujemy

  • pracę w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • przejrzyste zasady dodatkowego wynagradzania premiującego osiągnięte wyniki

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego poprzez program szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu lub dostarczenie osobiście do siedziby PGN Sp. z o.o. przy ul. Hurtowej 6.

Dystrybuujemy profesjonalne elektronarzędzia i osprzęt, narzędzia ręczne i warsztatowe, budowlane, ogrodnicze i spawalnicze. Przez swoją siłę oddziaływania i ogólnokrajowy zasięg znacząco wpływamy na polski rynek narzędziowy. Nasza firma istnieje od 35 lat.

Przewiń do profilu firmy