Oferta pracy

Product Manager - KYC

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Marcina Kasprzaka 2

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii, road mapy i backlogu Produktu Bankowość Transakcyjna dla mikroprzedsiębiorców i rolników – w szczególności pod kątem usprawnienia procesu Know Your Customer (KYC) i analizy zgodności z ustawą o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu (AML);

  • Przygotowywanie w oparciu o analizy rynku i potrzeby Klientów propozycji modyfikacji istniejących procesów (on-boarding, off-boarding, recertyfikacja Klientów w trakcie życia produktów);

  • Współpraca z jednostkami banku w zakresie zmian w regulacjach prawnych i ich wpływu na funkcjonowanie produktów pod kątem procesu KYC;

  • Ścisła współpraca z zespołem developerskim w ramach jednostki biznesowej, Departamentem Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy i Monitoringu Sankcji, Produktem - KYC, Compliance i Wymagania Regulacyjne, Biurem Data Governance i przedstawicielami Sieci Sprzedaży w celu zrozumienia wymagań, wypracowywania rozwiązań, przeprowadzenia testów oraz wdrożeń produkcyjnych zapewniających prawidłowe realizowanie obowiązków z obszaru AML;

  • Wsparcie merytoryczne Sieci Sprzedaży banku oraz partnerów biznesowych w zakresie procesu KYC dla przedsiębiorców i rolników;

  • Opiniowanie procedur wewnętrznych w zakresie AML;

  • Prowadzenie działań komunikacyjnych opisujących zmiany procesowe i regulacyjne.

Nasze wymagania

  • Samodzielność, kreatywność, entuzjastyczne podejście i proaktywne poszukiwanie rozwiązań;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność nawiązywania kontaktów zarówno z osobami biznesowymi, jak i specjalistami IT;

  • Doświadczenie w analizie Klientów zgodnie z wytycznymi polskiej ustawy AML;

  • Umiejętności badawcze i analityczne - analizowania dużych zbiorów danych;

  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania złożonych problemów;

  • Doświadczenie w pracy w metodologii agile będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość angielskiego minimum B1.

To oferujemy

  • Umowa o pracę;

  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;

  • Możliwość rozwoju osobistego w wiodącym, uniwersalnym Banku o międzynarodowym zasięgu;

  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonego;

  • Możliwość pracy zdalnej lub z biura w Centrali w Warszawie ul. Kasprzaka 2 (krok od stacji metra "Rondo Daszyńskiego".

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • program wellbeingowy

  • system kafeteryjny

BNP Paribas to bank zmieniającego się świata i jeden z największych banków w Polsce. Oprócz szeregu produktów finansowych oferujemy Ci także pracę. Wiemy, jak rozwijać Twoją karierę. Mamy szereg benefitów, które pozwolą pracować Ci w przyjaznym środowisku. Słuchamy, to jedna z naszych najważniejszych cech. Chcesz i lubisz zmieniać? Dołącz do nas.

Przewiń do profilu firmy