Oferta pracy

Product Manager

Pelion SA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • jeśli jesteś spoza Łodzi- wystarczy że 1-2 razy w tygodniu pojawisz się w biurze

  • dostaniesz pod swoje skrzydła projekt rozwoju sprzedaży produktów farmaceutycznych i kosmetycznych na nowe rynki (Twoim zadaniem będzie zaplanować i doprowadzić projekt do założonych efektów biznesowych – z pomocą zespołów ze spółek Pelion.

  • nadzór nad wdrożeniem projektu zarówno od strony biznesowej jak i realizacji zadań

  • analizę rynków zagranicznych - europejskich, rozwiązań oraz regulacji prawnych

  • aktywne działanie w obszarze zarządzania produktem

  • przygotowanie planu działania i monitorowanie postępów prac zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz budżetem,

  • bieżąca analiza wyników prowadzonych działań na poszczególnym rynku, przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu, wyciąganie wniosków, praca ze wskaźnikami

  • zaplanowanie, ułożenie i koordynacja procesów logistyczno-sprzedażowych

  • identyfikowanie możliwości sprzedażowych dla produktów firmy oraz aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań we współpracy z obecnymi partnerami

  • budowanie i koordynowanie pracy zespołu

Nasze wymagania

  • poparte sukcesami doświadczenie w pracy w budowaniu i realizacji strategii projektów biznesowych z branży farmaceutycznej lub kosmetycznej - tworzenie i wdrożenie na rynek nowych produktów, polityka cenowa, tworzenie modeli współpracy: analiza potencjału biznesowego, wykonalność- organizacja, finansowanie- pilnowanie harmonogramu i budżetu- koordynacja współpracy

  • praktyczne doświadczenie we wprowadzaniu produktów z branży farmaceutycznej lub kosmetycznych na rynki zagraniczne

  • doświadczenie w tworzeniu oferty produktowej z ww. branż

  • myślenie strategicznie, uwzględniając otoczenie i zmienne wymagania biznesu-

  • umiejętność sprawnego działania i zarządzania ludźmi zaangażowanymi w projekt

  • nastawienie na cel

  • umiejętność efektywnego działania w szybko zmieniającym się środowisku,

  • gotowość do poszerzania wiedzy na temat prawa handlowego obowiązującego na poszczególnych rynkach zagranicznych

  • samodzielność w działaniu

  • zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków i reagowania na sytuacje kryzysowe

  • biegły angielski

Mile widziane

  • doświadczenia w rejestracji produktów na rynkach europejskich

To oferujemy

  • Możliwość udziału w tworzeniu nowego biznesu

  • Pełne wyzwań środowisko pracy

  • Przyjazną atmosferę w gronie zaangażowanych ludzi

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę).

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • Program prywatnej opieki medycznej LUX MED

  • Dofinansowanie do kart sportowych FitProfit

  • System kafeteryjny MyBenefit

  • Karty przedpłacone na Święta

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Ubezpieczenie lekowe

  • Szczepienia przeciwko grypie

  • inne

Pelion SA

Pelion S.A. wraz ze Spółkami zależnymi tworzy jedną z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Spółki Pelion obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi wspomnianymi obszarami działalności.

W związku z ciągłym rozwojem, do jednego ze swoich projektów poszukujemy:

Przewiń do profilu firmy

Pelion SA* to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.