Product Manager

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 24.07.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 23.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     BROWIN - lider w dziedzinie przetwórstwa domowego, urządzeń pomiarowych i akcesoriów ogrodniczych. Obecny na wielu rynkach Europy. Nieprzerwanie rozwijający się od ponad 38 lat. Innowacyjny, kreatywny, nowoczesny. Zatrudniający ciekawych ludzi.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    PRODUCT MANAGER
    Miejsce pracy: Łódź

    Twoje Zadania:

    • Zarządzanie i rozwój w zakresie powierzonych grup produktowych,
    • Tworzenie strategii rozwoju produktu,
    • Analiza technicznych aspektów produktu,
    • Poszukiwanie alternatywnych rozwiązań,
    • Koordynacja realizowanych projektów przy współpracy ze wszystkimi działami firmy,
    • Prowadzenie negocjacji z dostawcami,
    • Analiza konkurencji, trendów i proaktywne reagowanie na zmiany rynkowe.

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w dziale zakupów i pracy z dostawcami,
    • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2,
    • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne,
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Kreatywność,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy nad rozwojem produktów.

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w młodym i kreatywnym zespole,
    • Realny wpływ na rozwój projektów,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (ubezpieczenie grupowe, karnety sportowe),
    • Rozwój osobisty i szkolenia wspierające,
    • Przyjazną atmosferę pracy.
    Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ, znajdującego się pod ogłoszeniem.

    BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., 93-373 Łódź,
    ul. Pryncypalna 129/141, www.browin.com

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).