Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

REJS

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

W ramach pracy PR badamy potrzeby klientów oraz analizujemy trendy rynkowe. Pracujemy nad rozwojem produktów aby odpowiadać na oczekiwania odbiorców. Prognozujemy, planujemy, wdrażamy, analizujemy opierając się na narzędziach kalkulacyjnych.

Nasze wymagania

  • znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,

  • znajomość zasad komunikacji i negocjacji,

  • umiejętność wyszukiwania pożądanych informacji,

  • praca w strukturze projektowej,

  • wykształcenie wyższe o kierunkach najlepiej: marketing, zarządzanie,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

REJS

REJS Spółka z o.o. jest wiodącym producentem wyposażenia do mebli wyspecjalizowanym w obróbce drutu, stali i aluminium. Wykonuje także zlecenia specjalne dla różnych branż przemysłowych. Posiada własną sieć sprzedaży zlokalizowaną na terenie całej Polski. Zatrudniamy ponad 700 pracowników. Centrala firmy mieści się w województwie kujawsko-pomorskim.

Jako pracodawca stawiamy cele i zadania odpowiadające rzeczywistym kompetencjom i predyspozycjom pracowników. To przyczynia się do maksymalizacji wkładu w rozwój Spółki każdego pracownika. Ciągły rozwój stwarza okazję do specjalizacji w różnych strukturach naszej organizacji.

Przewiń do profilu firmy

Praca z nami to:

  • realizacja strategii oraz opieka nad powierzonymi produktami,

  • pozyskiwanie nowych dostawców,

  • negocjowanie warunków z dostawcami,

  • przygotowywanie planów wprowadzania nowych i rozwoju dotychczasowych produktów,

  • współudział w tworzeniu rocznego budżetu,

  • prognozowanie sprzedaży oraz bieżące kontrolowanie stanów magazynowych,

  • kontrola życia produktów.