Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager

Hranipex sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach,

  • Generowanie pomysłów na nowe produkty,

  • Przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku,

  • Opracowanie i wykonanie planów rozwoju produktu,

  • Bieżące opracowywanie i realizacja planu aktywności marketingowych,

  • Negocjowanie kontraktów oraz warunków handlowych z dostawcami,

  • Szkolenia klientów na terenie całej Polski,

  • Ścisła współpraca z Centralą firmy w Czechach oraz działem sprzedaży,

  • Praca odbywać się będzie z dowolnego miejsca w kraju (praca zdalna).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata,

  • Dobra znajomość branży meblowej – warunek konieczny,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Samodyscyplina i zaangażowanie w realizację założonych zadań,

  • Samodzielność i efektywność w działaniach,

  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze,

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,

  • Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,

  • Samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • Stabilne, przyjazne środowisko pracy,

  • Opiekę Medyczną Medicover.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Spółka Hranipex jest kluczowym producentem i dostawcą obrzeży meblowych w środkowej i wschodniej Europie. Portfolio naszych produktów zawiera, poza szeroką kolekcją obrzeży, również kleje topliwe, dyspersyjne, montażowe i konstrukcyjne. Nasz asortyment zamykamy ofertą środków do czyszczenia i elektronicznych urządzeń rozpryskujących, które oferujemy jako efektywne narzędzia pomocnicze przy naklejaniu części meblowych. Indywidualne podejście oraz fachowe doradztwo obejmuje całość naszego asortymentu.

Nasza Spółka powstała w roku 1993. W tym też roku rozpoczął się etap budowy i rozwoju firmy do dzisiejszej postaci stabilnego przedsiębiorstwa, które nasz zespół stara się ciągle doskonalić orientując się na potrzeby klienta.

Sprawdzona w przeszłości filozofia firmy Hranipex jest i pozostanie również naszą drogą w przyszłość. Jakość, szybkość, niezawodność, najwyższej klasy serwis i profesjonalność pod każdym względem są podstawowymi kamieniami węgielnymi zadowolenia naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy