Oferta pracy

Product Manager

Vet Planet Sp. z o.o.O firmie

  • Łomianki Dolne (pow. warszawski zachodni)

    Łomianki Dolne (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za dwie główne kategorie produktów – suplementy oraz kosmetyki,

  • Wsparcie w tworzeniu oraz implementacja rocznych planów marketingowych dla swoich kategorii

  • Rekomendowanie skutecznych kanałów i narzędzi komunikacji, współtworzenie, realizacja i ocena efektywności kampanii marketingowych

  • Koordynacja współpracy z influencerami i liderami opinii, koordynacja badań rynkowych

  • Wsparcie w kreowaniu i rozwoju nowych produktów, w tym kreacja opakowań, etykiet, materiałów komunikacyjnych

  • Monitoring trendów rynkowych i działań konkurencji,

  • Pełna odpowiedzialność za dedykowany budżet,

  • Współpraca z innymi działami firmy oraz koordynacja pracy zewnętrznych agencji.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowiskach pokrewnych (Marketing Specialist, Junior Brand Manager),

  • Oczekiwane doświadczenie w branży weterynaryjnej, farmaceutycznej lub FMCG,

  • Wysokim poziom wiedzy w zakresie digital marketingu,

  • Doświadczenie w rozwoju nowych produktów będzie dodatkowym atutem,

  • Wysokie kompetencje komunikacji interpersonalnej,

  • Nastawienie na współpracę ,

  • Zmysł analityczny,

  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • Praca z marką nr 1 w swojej kategorii

  • Możliwość rozwoju w doświadczonym zespole

  • Możliwość realizacji lokalnych działań marketingowych oraz realny wpływ na wyniki swoich kategorii

  • Benefity: w tym opieka medyczna, ubezpieczenie,

  • Nauka języka angielskiego w biurze,

  • Dofinansowanie do studiów podyplomowych,

  • Dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin 😊.

Vet Planet Sp. z o.o.

Vet Expert to doskonale rozpoznawalna marka w weterynarii należąca do Vet Planet, dynamicznej polskiej firmy operującej w kraju jak i wielu zagranicznych rynkach (w tym Europa, Azja, Ameryka Południowa, Bliski Wschód), które nieustannie poszerzamy.

Przewiń do profilu firmy