Product Manager

  • Łomna-Las (pow. nowodworski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-11-27
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2018-12-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Profix Sp. z o.o. (jeden z największych dystrybutorów narzędzi ręcznych w Polsce) –

    (Dział Zakupów)

    Miejsce pracy: Łomna Las, koło Łomianek, przy krajowej trasie nr. 7 do Gdańska

    Zakres obowiązków:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

    • Przede wszystkim - wdrażanie nowych produktów do asortymentu firmy (od etapu nawiązania kontaktu z nowymi, potencjalnymi dostawcami do momentu dotarcia produktu do magazynu)
    • Kompleksowe zarządzanie swoim asortymentem produktów, z uwzględnieniem ich ekonomicznej efektywności sprzedaży
    • Analizę rynku dostawców i produktów, w tym konkurencji, oraz przedstawianie stosownych rekomendacji

    Wymagania:

    • Wykształcenie: minimum średnie (preferowane wyższe)
    • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Product Managera w dziale Zakupów (znajomość zagadnień współpracy z dostawcami azjatyckimi będzie dodatkowym atutem)
    • Dobra znajomość jęz. angielskiego
    • Dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności Excela
    • Wytrwałość w dążeniu do celu, odpowiedzialność i samodzielność
    • Doskonałe umiejętności analityczne, dokładność
    • Wiedza dotycząca kalkulacji kosztowo-cenowej i opłacalności transakcji importowych

    Oferujemy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie narzędziowej
    • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
    • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z dopiskiem w treści maila „Product Manager (Dział Zakupów)

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Profix sp. z o.o. Warszawa ul. Marywilska 34 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

    Informujemy, iż administratorem Twoich danych wskazanych w CV będzie Firma Profix sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Marywilska 34. Kontakt pod adresem e -mail [email protected]

    Twoje dane osobowe przetwarzać będziemy na podstawie:
    • przepisów prawa - w zakresie danych wskazanych w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych - ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji;
    • pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.;
    • prawnie uzasadnionego interesu, w zakresie, w jakim przetwarzanie danych będzie konieczne do dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.
    W każdym czasie możesz cofnąć powyższą zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji jedynie przez okres jej trwania. Niemniej jednak, Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat od zakończenia rekrutacji.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych nam danych, w zakresie przewidzianym przepisami. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać innym podmiotom, które przetwarzają dane w naszym imieniu, którym możemy zlecić wykonywanie pewnych technicznych czynności w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych, co każdorazowo odbywać się będzie na podstawie umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.
    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: RODO) (Dz. Urz. UE L119/1) informujemy, że:

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Profix Sp. z o. o. z siedzibą w ul. Marywilska 34, 03-228 Warszawa, e-mail kontaktowy: [email protected]
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji / przyszłych rekrutacji- na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji.
    4. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na adres [email protected]
    5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    6. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.