Logo Pracuj.pl

Product Manager

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Usprawnienia i bieżąca opieka nad produktami B2B oferowanymi przez Grupę SEO - w warstwie formalnej, marketingowej, sprzedażowej, technologicznej i realizacyjnej;
  • Proponowanie, testowanie i wdrażanie nowych produktów dla klientów biznesowych (B2B), w tym ocena potencjału przychodowo/marżowego;
  • Aktywna współpraca i komunikacja z Interesariuszami i Sponsorami produktów w zakresie wdrożeń i usprawnień;
  • Dbanie o utrzymanie jakości i dalszy rozwój produktów w Grupie (usprawnienia sprzedażowo-technologiczne i automatyzacja procesów) – w zakresie dostarczania większej wartości dla klientów, jak i zwiększania wartości biznesowej (przychody/zyski);
  • Odpowiedzialność za rozwój usługi: ustalanie polityku cenowej, badania rynków, zbieranie wymagań od Klientów itd.
  • Planowanie, realizowanie, monitorowanie i zamykanie projektów około-produktowych;
  • Nadzór i organizacja pracy dla nowozatrudnionych pracowników we wstępnych fazach wdrażania nowych produktów;
  • Zbieranie danych i monitorowanie kluczowych KPI dotyczących realizacji prowadzonych projektów (w tym koszty wdrożenia, pozyskania klienta, realizacji usługi dla klienta, przychody, marże, zysk, satysfakcja klienta);
  • Analiza rynku i konkurencji w Polsce oraz poza granicami kraju w obszarze danego produktu i produktów powiązanych;
  • Przeprowadzenie wewnętrznych szkoleń i prezentacji m.in. dla działów sprzedażowych oraz obsługi Klienta;
  • Raportowanie informacji o progresie realizacji projektów (postępy, KPI) do Sponsorów, Interesariuszy i Zarządu;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesami około-produktowymi;
  • Wsparcie menedżerów spółki w zakresie zadań dotyczących rozwoju biznesu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z wprowadzeniem na rynek produktu cyfrowego dla sektora B2B;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Nastawienie na samodzielne poszukiwanie optymalnych rozwiązań poprzedzone stosownymi badaniami, analizami i przemyśleniami;
  • Znajomość wskaźników/miar: MRR, ARPU, churn rate, CAC itd.;
  • Umiejętność myślenia operacyjnego oraz podejmowania decyzji;
  • Zdolności analityczne (praca z danymi XLSX i wyciąganie z nich wniosków) oraz organizacyjne (w tym umiejętność organizacji pracy własnej);
  • Dążenie do celu i nastawienie na „getting things done”;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację z partnerami spółki.

Mile widziane

  • Wyjątkowym atutem będzie znajomość i doświadczenie z produktami digital marketing​u.

To oferujemy

  • Pracę w pełni zdalną, bądź model hybrydowy;
  • Zatrudnienie w stabilnej i perspektywicznej firmie, w jednej z najszybciej rozwijających się branży;
  • Wspólnie wynegocjowane warunki wynagrodzenie podstawie Umowy o Pracę;
  • Pakiet medyczny LuxMed oraz kafeteria MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;
  • System najlepszych szkoleń, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb;
  • Stałe godziny pracy, czyli realny work & life balance.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Product Manager, lubelskie