Oferta pracy

Product Manager (m/f)

Westwing.pl O firmie

Westwing.pl

Twarda 18

Warszawa

Misją Westwing jest inspirowanie i czynienie każdego wnętrza piękniejszym. Za pośrednictwem branży E-commerce pragniemy wprowadzić wyjątkowość do domów ponad miliona Naszych Klientów w aż 11 krajach. W ciągu 9 lat na rynku udało nam się osiągnąć roczny obrót w wysokości 267 milionów euro. Przed nami jest jeszcze więcej wyzwań i możliwości!

Sekretem naszego sukcesu jest zespół Westwing. Ponad 1300 jego członków nieustannie łączy kreatywność i styl z innowacyjną technologią oraz solidnymi zasadami biznesowymi. Jesteśmy dumni ze współpracy z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja, otwartość na wyzwania branży i pragnienie zmieniania jej przyszłości.

Myślisz, że mógłbyś zostać częścią takiego zespołu?

Zadania:

  • Tworzenie kampanii pojawiających się w ofercie klubu Westwing.pl, w tym:
  • Analiza ekonomiczna potencjału kampanii (np. na podstawie historycznych wyników, porównanie oferty z ofertą dostępną na rynku itp.)
  • Optymalizacja cen produktów
  • Selekcja stylowa produktów (we współpracy z zespołem Stylu)
  • Współtworzenie komunikacji poszczególnych kampanii oraz wytycznych dla zespołu grafików oraz redaktorów
  • Bieżąca współpraca z zespołem Kupców, zespołami kreatywnymi, Logistyką
  • Zarządzanie pracą Product Specialists dedykowanych do zespołu Product Managera
  • Zarządzanie portfolio dostawców
  • Stały kontakt z dostawcami w celu pozyskania informacji o marce/produkcie, zdjęć produktów, opisów technicznych itp.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, biznesowe)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego, preferowane branże: e-commerce, fashion, kluby zakupowe, FMCG, retail
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość i ukierunkowanie na szeroko pojęte obszary style/fashion/wystrój wnętrz/design
  • Wybitna organizacja pracy (koordynacja procesów, terminów etc.), zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel). Znajomość SQL będzie dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Poznanie procesów i zasad panujących w najszybciej rozwijającym się sektorze gospodarki (e-commerce),
  • Najlepsze imprezy integracyjne w mieście (jednak chwilowo integrujemy się głównie online 😉)
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (po trzech miesiącach okresu próbnego)
  • Pracę w pięknym biurze w centrum Warszawy (jednak w pierwszych miesiącach głównie w trybie zdalnym)
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, prywatna opieka medyczna, zniżki pracownicze, ubezpieczenie grupowe),
  • Ciekawą pracę, moc nowych wyzwań i możliwości wszechstronnego rozwoju w międzynarodowej firmie – liderze rynku eCommerce w swojej kategorii
  • Dużą samodzielność w realizowaniu obowiązków

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy