Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager M/K

Tenzi Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

TENZI to polski producent profesjonalnych środków chemicznych. Od początku istnienia kierujemy się hasłem "Przewaga dzięki jakości" co potwierdzają uzyskane przez nas certyfikaty.

Poznaj nas bliżej

Obecnie prowadzimy rekrutację do Działu Handlowego (linia chemii profesjonalnej do przemysłu spożywczego) na stanowisko:

Zadania:

  • zarządzanie sprzedażą poprzez sieć dystrybucji
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie szkoleń w zakresie grupy produktowej
  • realizacja celów jakościowych i ilościowych

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • umiejętność planowania własnej pracy
  • doświadczenie w sprzedaży
  • mile widziane doświadczenie w zastosowaniu chemii profesjonalnej

Zapewniamy:

  • podstawowe narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od wyników
  • pełen pakiet szkoleń produktowych
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Ogłoszenie archiwalne