Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product manager - Manager ds. Produktu (Elektrotechnika)

Schrack Technik Polska Sp. z o.o.

Staniewicka 5

Targówek

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie produktem

  • Doradztwo techniczno – handlowe Działu Handlowego i Sprzedaży

  • Wsparcie techniczno – handlowe klientów i projektantów

  • Prowadzenie szkoleń technicznych dla pracowników i klientów

  • Poszukiwanie nowych grup klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym, poparte doświadczeniem

  • Praktyczna znajomość w zakresie projektowania instalacji elektrycznych

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • Wiedza ogólna z zaresu marketingu

  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem AutoCAD

  • Mile widziana znajomość obsługi programów Dialux/Relux

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów, przyswajania nowej wiedzy i przekazywania jej

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

  • Komputer, telefon komórkowy

  • Ciekawe i zróżnicowane zadania

  • Stabilizację zawodową w międzynarodowym koncernie o ustabilizowanej pozycji

  • Samochód służbowy po udanym okresie próbnym

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Schrack Technik Polska Sp. z o.o. to renomowana firma z branży elektrycznej.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jeśli jesteś samodzielny, kreatywny, dynamiczny i zorientowany na sukces prześlij nam swoją aplikację.