Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Product Manager - Marketing Manager

SKINMED.PL Hurtownia KosmetycznaO firmie

  • Promienista 118, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • menedżer

SKINMED.PL Hurtownia Kosmetyczna

Promienista 118

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • promocja produktów z portfolio firmy, w szczególności hiszpańskiej marki INNOAESTHETICS,

  • analiza rynku, konkurencji i potrzeb konsumenta w zakresie szkoleń i dystrybucji produktów zabiegowych oraz detalicznych na rynku B2B i B2C,

  • organizacja szkoleń, przygotowanie i prowadzenie prezentacji,

  • inicjowanie i współudział w tworzeniu i realizacji wprowadzania nowych produktów,

  • budowanie wizerunku Marki w środowisku kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej,

  • współpraca z agencjami, wydawnictwami w zakresie działań i materiałów marketingowych,

  • tworzenie i pomoc w realizacji planów marketingowych,

  • planowanie, przygotowywanie i kontrolowanie powierzonego budżetu marketingowego,

  • znajomość social mediów i swobodne poruszanie się w nich,

  • znajomość narzędzi marketingowych, planowanie kampanii marketingowej, newsletterów.

Nasze wymagania

  • jesteś pasjonatem kosmetologii,

  • wykazujesz zaangażowanie do pracy w zespole,

  • jesteś komunikatywny,

  • potrafisz współpracować z kontrahentami i podwykonawcami w zakresie działań promocyjnych,

  • potrafisz przygotować i przeprowadzić prezentację produktową oraz tworzyć proste materiały marketingowe,

  • znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym,

  • lubisz ludzi i potrafisz z nimi rozmawiać.

Mile widziane

  • doświadczenie w marketingu produktowym/ brandowym w branży kosmetycznej,

  • zdolności analityczne (analizy sprzedaży, trendów rynkowych, rentowności produktu/promocji).

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od realizacji wyników,

  • realne i jasno określone cele,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • ambitne wyzwania zawodowe,

  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie.

Jesteśmy dystrybutorem wiodących marek na rynku kosmetologii estetycznej. Lubimy to co robimy, kochamy nasze Marki oraz naszych Klientów. Pracujemy z lekarzami i kosmetologami. Szukamy eksperta w swojej dziedzinie, który podzieli nasze wartości i dołączy do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy