Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager - Maszyny i urządzenia elektryczne i elektropneumatyczne

  • Września, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-07-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa APP liczy dziś 250 osób zatrudnionych w 4 spółkach, a nasze produkty docierają do  odbiorców w 27 krajach na całym świecie. Z dumą mówimy, że posiadamy największą i najbardziej kompleksową ofertę produktów i narzędzi do warsztatów blacharsko-lakierniczych.

    Blisko 20% z nas pracuje w APP od ponad 10 lat. To sporo biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju Grupy APP i sytuacje na polskim rynku pracy. To pokazuje też znaczenie, jakie przykładamy do budowy dobrych relacji z pracownikami.

    Wprowadzenie nowych coraz bardziej innowacyjnych produktów, poszerzanie grupy odbiorców o nowych klientów wymusza na nas ciągłe poszukiwanie ludzi z pasją i talentem, zainteresowanych karierą w branży automotive.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Product Manager
    Maszyny i urządzenia elektryczne i elektropneumatyczne
    Miejsce pracy: Września (woj. wielkopolskie)

    Oferujemy Ci:

    • Prace w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Współpracę na zasadach kontraktu w oparciu o działalność gospodarczą
    • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy
    • Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach, targach i wydarzeniach branżowych
    • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy

    Twoje przyszłe zadania:

    • Wdrażanie nowych produktów (marka własna, od etapu nawiązania kontaktu z nowymi, potencjalnymi dostawcami do dotarcia produktu do magazynu)
    • Zarządzanie produktami w ramach kategorii produktowej
    • Monitorowanie potrzeb rynku, analiza ofert konkurencji
    • Monitorowanie i analiza informacji na temat sprzedaży, rentowności i stanów magazynowych poszczególnych produktów
    • Tworzenie rekomendacji cenowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Kilkuletniego doświadczenia w pracy na stanowisku Product Managera
    • Znajomości maszyn i urządzeń elektrycznych i elektropneumatycznych
    • Predyspozycji menedżerskich
    • Gotowości do wyjazdów służbowych
    • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Prawa jazdy kat. B
    • Gotowości do współpracy w ramach własnej działalności

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Szanując czas osób szukających pracy, liczymy na to samo. Prosimy o aplikacje tylko tych, którzy wiedzą, czym jest praca w handlu, w terenie, z ludźmi i wszystkimi tego konsekwencjami i właśnie tego poszukują. W naszej grupie są handlowcy ze stażami od 3 do 16 lat, a 20% załogi APP to osoby pracujące dłużej niż 10 lat.

    Jeśli więc jesteś zdeterminowany i nastawiony na sukces, chcesz się uczyć rzeczy nie łatwych, ale ciekawych i budzących techniczne zmysły, zapraszamy!