Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product manager

  • mazowieckie
  • Kierownik
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma CERRAD Sp. z o.o. ze względu na swój dynamiczny rozwój
    poszukuje osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Planowanie oraz koordynowanie pełnego procesu wdrożenia produktu,
    • Dobór projektów oraz nadzór nad harmonogramem wdrożeń,
    • Raportowanie stanu zaawansowania oraz efektywności realizowanych projektów,
    • Współpraca z dostawcami oraz działami uczestniczącymi w projekcie,
    • Pełna komunikacja wewnętrzna i prezentacja wdrażanych projektów.

    Oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość rynku płytek ceramicznych,
    • Wysokie zdolności analityczne oraz dobra organizacja pracy,
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami,
    • Dobra znajomość programu Excel,
    • Rzetelność, komunikatywność oraz operatywność,
    • Kreatywność i innowacyjność,
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w dużej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji,
    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Szkolenia,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

    CERRAD Sp. z o. o.
    ul. Radomska 49 B
    27-200 Starachowice,
    lub za pomocą przycisku Aplikuj.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”.