Oferta pracy

Product Manager - Menedżer Produktu w Dziale Zakupów

EOPTIMO sp. z o.o.

umowa o pracę
5 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Życzliwa 29, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Życzliwa 29

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie nowych produktów;

  • kształtowanie oferty, negocjacje i nadzór nad sprzedażą;

  • zarządzanie stokiem, rotacją oraz wiekowaniem magazynu;

  • nawiązywanie dobrych relacji z klientami i dostawcami oraz tworzenie przestrzeni dla owocnej współpracy;

  • planowanie akcji marketingowych wspierających sprzedaż we współpracy z działem marketingu.

Nasze wymagania

  • przede wszystkim minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (sprzedaż i/lub zakupy);

  • znajomości dowolnej branży w takich obszarach jak: gaming, gry, notebooki, elektronika użytkowa;

  • dobrej znajomości języka angielskiego;

  • inicjatywy, determinacji, zaangażowania – u nas każdy daje z siebie to, co najlepsze;

  • umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji, nawet pod presją czasu;

  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych.

  • Jeżeli masz doświadczenie w obszarze sprzedaży internetowej, znasz mechanizmy działania sklepu internetowego oraz uwarunkowań handlu internetowego, będzie to dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • wybierasz formę zatrudnienia: B2B lub umowa o pracę;

  • prosty system premiowy typu "sky is the limit" uzależniony od wypracowanego zysku

  • pracujesz stacjonarnie w naszym biurze we Wrocławiu (możliwość pracy hybrydowej);

  • wybierasz godziny pracy i organizujesz swój czas między 8:00 a 18:00;

  • otrzymujesz niezbędne narzędzia pracy;

  • otwieramy się na Twoje pomysł i propozycje działań;

  • jesteśmy dla siebie mili;

  • zapewniamy taką atmosferę, że raczej nie zechcesz pracować z domu.

O nas

Spełniasz się jako #productmanager #menedżermarki, ale potrzebujesz zmienić otoczenie? Dołącz do zespołu #eoptimo we Wrocławiu i znajdź swoje miejsce na drodze do rozwoju naszej firmy.

Jeśli chcesz się dowiedzieć w jakich obszarach biznesowych/produktowych się poruszamy to zajrzyj na eoptimo.pl i nasze profile w social mediach.

Obecnie poszukujemy osób, które swobodnie poruszają się zwłaszcza (ale nie tylko) w takich grupach produktowych jak: notebooki i akcesoria gamingowe. Jeżeli jedna z tych dziedzin może być Twoim polem działania, prześlij nam swoją aplikację.

#rekrutacja trwa!