Oferta pracy

Product Manager

Harper Hygienics S.A.

  • Mińsk Mazowiecki

    Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku pod względem konkurencyjności portfolio produktowego, poziomu ceny zakupu i sprzedaży oraz rekomendacje korekt cen

  • Przygotowywanie i aktualizacja planu rozwoju asortymentu, wprowadzanie nowych produktów, wycofywanie produktów, zmiany opakowań wynikające z optymalizacji wyrobu i/ lub dostosowania do wymogów prawnych;

  • Zarządzanie zapasem produktów w celu zapewnienia odpowiedniej dostępności oraz rotacji, w tym cykliczne przygotowywanie zamówień do dostawców;

  • Bieżące analizy stanów magazynowych, sugestie działań zwiększających efektywność wykorzystania zapasów;

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w dziale Marketingu na stanowisku Junior Product Manager/Product Manager, w tym udokumentowane samodzielnie przeprowadzone projekty wprowadzenia nowych produktów na rynek

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji kilku projektów jednocześnie

  • Umiejętność współpracy z agencjami reklamowymi

  • Umiejętność współpracy pod presją czasu

  • Umiejętność biznesowej oceny projektów

  • Bardzo dobra znajomość aplikacji MS Office, zwłaszcza Excel i Power Point

  • Doskonałe umiejętności tworzenia i przeprowadzania prezentacji

  • Kreatywność i własna inicjatywa

  • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia

  • Zdolności komunikacyjne w zróżnicowanym kulturowo środowisku

  • Znajomość specyfiki rynku FMCG będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji

  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku i wysokie standardy pracy

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Harper Hygienics S.A. jest liderem wielu kategorii higienicznych i kosmetycznych na polskim rynku, oferującym produkty marek Cleanic, Kindii , Presto oraz producentem marek własnych dla polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Key Account Manager z jęz. włoskim.

Przewiń do profilu firmy