Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Product Manager Oilseed Rape / Główny specjalista ds.rzepaku

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 12.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: KWS Polska Sp. z o.o. w Poznaniu (Poznań i okolice)

    KWS to renomowana, międzynarodowa firma hodowlano-nasienna. Obecnie poszukujemy kreatywnej i dynamicznej osoby do pracy na stanowisku Product Manger Oilseed Rape / Główny specjalista ds. rzepaku (umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy).

    Twoje zadania:

    • analizy rynkowe i prognozy sprzedaży nasion rzepaku oraz wspomaganie strategii rozwoju sieci dystrybucji w Polsce
    • wprowadzanie na rynek odmian rzepaku
    • nadzorowanie działań hodowlanych i marketingowych,
    • kierowanie działaniami Agroserwisu (reklamacje, doradztwo itp.)
    • kontrola prowadzenia mikrodoświadczeń i poletek
    • zgłaszanie nowych odmian do badań, współpraca z COBORU i PIORiN
    • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych dla producentów rolnych oraz przedstawicieli handlowych (szkolenia, seminaria, dni pola)
    • reprezentowanie spółki w czasie targów oraz innych spotkań branżowych
    • współpraca z zespołem sprzedażowym w zakresie osiągania celów sprzedażowych

    Twój profil:

    Poszukujemy osoby, która lubi niezależny styl
    pracy, jest wysoce zmotywowana, elastyczna,
    posiada doskonałe umiejętności
    komunikacyjne i międzykulturowe, potrafi
    efektywnie zarządzać projektem, prezentować
    swoje rozwiązania oraz szkolić innych.
    Wiedza i doświadczenie:
    • wykształcenie wyższe rolnicze
    • znajomość problematyki rolnej, stosowanych technologii upraw i odmian będących w krajowym obrocie handlowym
    • doświadczenie w branży nasiennej lub praca w agrobiznesie
    • biegła znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)
    • prawo jazdy kat "B"

    Oferujemy:

    • udział w ciekawych projektach
    • atrakcyjne wynagrodzenie, premia roczna
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet socjalny (w tym: prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe na życie)

    Zainteresowany/-a? Zatem proszę o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    KWS od ponad 160 lat hoduje uprawne rośliny użytkowe przeznaczone do klimatu umiarkowanego. Obecnie przedsiębiorstwo należy do czołówki producentów materiału siewnego. KWS zatrudnia prawie 4.700 pracowników i jest obecne w ponad 70 krajach.

    Dodatkowe informacje: http://www.kws.pl/

    KWS Polska Sp. z o.o.
    Dział Personalny, Anna Więckowska
    ul. Chlebowa 4/8, 61-003 Poznań

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KWS POLSKA SP. Z O.O. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.