Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."
7FIT S.A.

Product Manager

7FIT S.A.O firmie

  • Oława 82A, Oława
    Oława, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

7FIT S.A.

82A

Oława

Twój zakres obowiązków

  • praca koncepcyjna nad nowymi produktami (suplementy, odżywki, zdrowa żywność)

  • współpraca z dostawcami surowców

  • współpraca z działem graficznym, drukarniami

  • współpraca z organami regulacyjnymi produkcję

  • wyszukiwanie nowych trendów i rozwój linii asortymentowej

  • koordynowanie produkcji istniejących produktów

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość branży suplementów, odżywek i zdrowej żywności

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowa o pracę na cały etat w stabilnej firmie

  • przejrzystość obowiązków

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkolenia płatne przez firmę

  • praca od poniedziałku do piątku, od 8-16

7FIT S.A.

Firma 7FIT S.A. – właściciel marki 7Nutrition - jest dynamicznie rozwijającym się producentem odżywek i akcesoriów dla sportowców.

Mamy młody, dynamiczny zespół ludzi, którzy przy udziale jednych z najlepszych na świecie kulturystów tworzą niszowe produkty dla pasjonatów sportów siłowych i kulturystyki.

Przewiń do profilu firmy