Oferta pracy

Product Manager

Nowa Itaka Spółka z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie oferty katalogowej

  • udział w tworzeniu koncepcji produktu

  • korespondencja z kontrahentami zagranicznymi

  • rozliczenia z kontrahentami

  • kalkulacja cen oraz ofert specjalnych

  • bieżąca aktualizacja sprzedaży oraz analiza cen rynkowych

Nasze wymagania

  • znajomość branży turystycznej

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość programu EXCEL w stopniu umożliwiającym dokonywanie obliczeń kosztów, przygotowania zestawień i raportów finansowych

  • wykształcenie wyższe

  • zdolności analityczne i organizacyjne

  • sumienność i odpowiedzialność, doskonała organizacja pracy

To oferujemy

  • ciekawą pracę w największym polskim biurze podróży

  • możliwość kreowania produktu

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • pracę w nowoczesnym biurze w Centrum Opola

  • dofinansowanie wakacji w atrakcyjnych miejscach dla Ciebie i Twoich bliskich

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I…ITAKI świat nadal jest piękny. Czekamy na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy